Меню
"Шановний клієнт! У зв'язку зі ситуацією в країні, перед замовленням, будь ласка, уточнюйте ціну та наявність товару. Ми намагаємося робити все можливе, щоб ви могли отримати актуальну інформацію»
Харків, вул. Академіка Павлова 165

Умови згоди

Перед тим, як вибирати товари в інтернет магазині «БоброСтрой» і оформляти покупки, необхідно ознайомитися з умовами використання сайту. У тому випадку, якщо використовуються матеріали і функції цього ресурсу, це вважається згодою з цими правилами. Якщо є незгода з основними умовами, то експлуатація сервісів сайту і всіх даних, які на ньому надані забороняється.


Авторські права

На всі матеріали, які надані на сайті авторські права належать компанії «БоброСтрой». Це однойменний інтернет-магазин. Відносно будь-яких змін, доповнень і вилучень матеріалів, це завдання і право адміністрації ресурсу. Це відіграє роль і при внесенні коректувань в дані умови користування сайтом. При цьому немає необхідності в обов'язковому попередньому повідомленні користувачів.

Для тих користувачів, які зареєстровані і мають особистий кабінет, відкриваються права для написання коментарів, а також для участі в програмах і акціях для авторизованих користувачів від адміністрації інтернет-магазину.

Перегляд матеріалу і його копіювання на особисті носії можливо лише для некомерційного використання. При цьому заборонено поширення в мережі Інтернет текстів, картинок, зображення і відео. У виняткових випадках копіювання допускається лише з письмового дозволу адміністрації та з обов'язковим посиланням на інтернет магазин «Світ кріплень», як на первинне джерело.

Дані про торгові марки і виробниках є власністю самих компаній, в цьому інтернет-магазині вони використані тільки для ідентифікації різноманітних товарів.


Реєстрація

Реєстрація є створення ідентифікаційного аккаунта. Можна зробити це за допомогою соціальних мереж або адреси електронної пошти. При цьому автоматично користувач погоджується на надання для обробки достовірних контактних даних та інформації.

За безпеку логіна і пароля, які необхідні для авторизації на сайті несе відповідальність сам користувач. За ним же закріплена відповідальність за ті дії, які будуть проводитися під цими ідентифікаційними даними на ресурсі. У тому випадку, якщо сталася втрата даних слід звернутися до адміністрації. За допомогою форми зворотного зв'язку робиться запит на відновлення пароля, необхідного для авторизації.


Зворотній зв'язок

На сайті надається можливість розміщувати коментарі та відгуки. Користувач несе відповідальність за цей контент. Також передбачається відповідальність за ті звернення, які використовуються для спілкування зі службою підтримки через форму зворотного зв'язку. Забороняється порушувати до чинного законодавства України при подібному спілкуванні і зворотного зв'язку. Під цю заборону потрапляє:

  • Використання ненормативної лексики.
  • Образи по відношенню до інших користувачів сайту і до адміністрації, будь то приватні особи або компанії.
  • Повідомлення, які можуть провокувати інших користувачів на дії, під якими мається на увазі комерційна вигода.
  • Публікація інформації, яка несе в собі ознаки дискримінації за расовою, статевою, етнічною, релігійною або національною ознакою.

Подібні коментарі і звернення будуть видалені адміністрацією сайту.


Адміністрація сайту залишає за собою право звернутися до користувача для отримання факту придбання товару в інтернет-магазині «БоброСтрой». Це необхідно для запобігання появи коментарів і відгуків з метою недобросовісної конкурентної боротьби. За запитом потрібно надати дані про замовлення і експлуатації, в іншому випадку думка користувача може бути видалено адміністрацією. Доказом служать чеки і квитанції, які інформують про покупку. Позначений термін для відповіді на запит, не більше 3-х днів.

Будь-які питання і уточнення за умовами використання сайту, а також по самому функціоналу інтернет-магазину і товарам, які в ньому надані, можна задати безпосередньо адміністрації. Для цього слід використовувати форму зворотного зв'язку і чекати відповіді найближчим часом.